Hikaye ve Şiir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merhaba...

4 posters

Merhaba... Empty Merhaba...

Mesaj tarafından *ISAbella* Perş. Ocak 28, 2010 9:56 am

Adım Ceren arkadaşlarımın taktığı takma isimleri saymazsak gayet saçma bir ismim olduğunu düşünüyorum cerenmiş pöhhh aman ne güzel eski adım Deniz bana istediğiniz şekilde hitap edebilirsiniz.(misal=cerenimo,çernobil,facia,psikopat,deli,stacy,peggy,vs vs...).
Efendim ben kendini bilmez fazla konuşkan olup bana uzaylı ve benzeri şeyler söylenmesinden hoşlanan biriyim çünkü kendimi öyle görüyorum.Manyağın tekiyimdir sınıfta yılın delisi seçilmiş adamım aynı zamanda sınıfın ineğiyimdirde bu kadar konuşma içinde artık nasıl ders çalışıyorum bilemiyorum...Açık kestane saçlarım var yani bir nevi bronz (edward sana geliyorum).Gözrengim ise bana inanmıyorlar ama arkadaşlarımın ve ailemin dediği kadarıyla bal rengi hani şu sıvı olan varya ondan bu renge isim bulamayanlarda bana bayaaa açık kahve diyolar entrikaya bakarmısınız...Boyum 172 ama daha uzarım heralde canım çok kısa gibiyim sanki.Tarzımmı tarzıma gelince gelip geçişkendir her an herşey olabilir ama şu aralar rock takılıyorum hiç romantik bir insan değilimdir ayrıca gerçek hayatta asla aşka inanmam tabi bu vampirlerle olan ilişkim ayrı XD...

ben nasıl bir uzaylımıyım şöyle oluyor efendim: kaçık , sürekli gülen(hastalık derecesi Cheesy) , kop kop çu , rock çı , sinirlendimi azını burnunu dağıtan bir zekiyeyeim ben hani varya uzaylı zekiye nihahah..
Neleri severim: Bilgisayar ve elektronik aletlerle uğraşmayı ... resim yapmayı özellikle tablo yapmayı ... şarkı sölemeyi ... acayip aşırı derecede kitap okumayı ... evden dışarı çıkmamayı altını çiziorum... TV izlemeyi... Koyu renk takılmayı...

Edebiyat hastasıyımdır ama içinde yabancı sözcükler geçenleri hayatta okuyamam ...
Piyano gitar keman ve bas gitar çalıyorum.Çok eğlenceli bence ama şu sıralar ara verdim yazın işe viyolonsel çalmayı öğrenmek istiyorum ...
Lisanslı basketbolcuyum ve aynı zamanda yüzmeye bayılırım 2 ödlüm var biri bronz diğeri gümüş....
Rock ve hard rock dinliyorum gerçekten müthişler...
Boş zamanalarımda geceyarılarına kadar ya kitap okurum yada müzik dinlerim...
*ISAbella*
*ISAbella*
Modaretör
Modaretör

Merhaba... Empty Geri: Merhaba...

Mesaj tarafından Admin Perş. Ocak 28, 2010 12:36 pm

hoş geldin benim canım cerenim aramıza.seni bura da görmek beni çokm utlu etti
Admin
Admin
Admin
Admin

http://hikayevesiir.yetkinforum.com

Mesaj tarafından *ISAbella* Perş. Ocak 28, 2010 2:47 pm

Admin demiş ki:hoş geldin benim canım cerenim aramıza.seni bura da görmek beni çokm utlu etti
saol canım benim :smile...
Bende senin sitene üye olduğum için mutluyum... Embarassed
*ISAbella*
*ISAbella*
Modaretör
Modaretör

Mesaj tarafından edward_bella_irem Perş. Şub. 04, 2010 7:21 pm

hoşgeldin Ceren'cim. Very Happy
seni burada görmek bir başka güzel.. Smile
TwilightFan'daki kadar mesajın olması dileklerimle.. =))
edward_bella_irem
edward_bella_irem
Modaretör
Modaretör

http://twiforum.twilightlegend.net

Mesaj tarafından hilal_seda Salı Tem. 06, 2010 8:51 pm

merhaba Ceren
Bende Hilal iyi forumlar Very Happy
hilal_seda
hilal_seda
Yardımcı Admin