Hikaye ve Şiir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merhaba ben Elif

4 posters

Merhaba ben Elif Empty Merhaba ben Elif

Mesaj tarafından elif94 Cuma Tem. 09, 2010 1:05 pm

Ben Elif arkadaşkar eskişehirliyim
kitap okumayı severim ama ne kadar sık okuyorsun diye sorduğunuzda pek de sık okuyamıyorum derim. müzik dinlemeye bayılırım ama yabancı dinlemem çünkü ne dediklerini anlmıyorum ve bu beni sinir ediyor tamam internetten rahatlık ile bakabilrim anlamlarına ama üşeniyorum işte Smile her neyse şiir yazmayı severim ama yazdığımı şiirleri yazdıktan sonra direk çöp kutusuna atarım ama bundan sonra direk burada paylaşacağım
bu arada ben 16-17 yaşlarında lise üç öğrencisi olmak için hazırlık yapan bi tipim fakat akıl yaşımı soracak olursanız olduğumdan daha küçük ve deli doluduyumdur asla hanım hanımcık olamam ve bundan da nefret ederim ama neşeli olduğum kadarda kanımda duygusallık yatar kanımda Smile her zaman açık sözlülüktan yanayımdır
gezmeye bir şeyler almaya ve konuşamaya bayılırım yanlız gezerken yanımda en samimi arkdaşlarımın yanımda olması öncelikli tercihimdir
ayrıca en başta muhabbet kuşu olmak üzere tüm havyanlardan korkarım muhabbet kuşundan da en son ki muhabet kuşumuz ABİDİN yüzünden korkuyorum çünkü her seferinde beni kovalayıp ağlatmayı başarıyordu
yani kısacası ben neşeli ama duygusal dobra konuşan ve bi okadar da asi ama korkak bi kzım Smile
elif94
elif94
Yeni Üye
Yeni Üye

Merhaba ben Elif Empty Geri: Merhaba ben Elif

Mesaj tarafından seda_hilall Cuma Tem. 09, 2010 1:12 pm

ilk yorum geliyorum

Abidin
Evet bana anlşatmıştın Abidoşu
elif abla
Güzel tanıtmışın kendini
Deli dolusun
Melih'in kolundan kızları çekmeyi beceriyorsun
Baloda hani Twisted Evil
Neyse güzel olmuş tanıtman
seda_hilall
seda_hilall
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

Mesaj tarafından Admin Cuma Tem. 09, 2010 1:56 pm

Merhaba Elif.Bende Ecesu.Memnun oldum.Kendini çok iyi tanıtmışsın.Aramızda sadece bir yaş var Merhaba ben Elif 40127 Ben hayvanları severim.Tekrardan memnun oldum.Kalıcı olmöan dileğiyle. Merhaba ben Elif 828398
Admin
Admin
Admin
Admin

http://hikayevesiir.yetkinforum.com

Mesaj tarafından elif94 Cuma Tem. 09, 2010 2:13 pm

seda'cım kardeşimi kimseye kaptırmaya niyetim yok tatlım ondan yaptım ne yapalım kıskanç bir görümce olacağım sanırım

Bu arada teşekkür ederim ecesu ben de tanıştığıma çok çok memnun oldum Smile
elif94
elif94
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından tugba_tkgz C.tesi Tem. 31, 2010 1:01 pm

merhaba elif bende tuğba... kendini çok iyi anlatmışsın Very Happy ve yaşıtız ay ne güzel... Wink birbirimize pek çok yönden benziyoruz yani kısmen Very Happy
tugba_tkgz
tugba_tkgz
Yeni Üye
Yeni Üye

- Similar topics