Hikaye ve Şiir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

merhabaa.... ;)

2 posters

merhabaa.... ;) Empty merhabaa.... ;)

Mesaj tarafından tugba_tkgz C.tesi Tem. 31, 2010 1:10 pm

merhaba arkadaşlar.. ben Tuğba..
aydınlıyım...
kitap okumayı acayip çok severim. etrafımdakiler elimdeki kitaplardan sıkılsalarda bana göre bence gayet normal seviyede okuyucuyum..
müzik dinlemeye bayılırım özellikle de yabancı dinlerim...çünkü ne dediklerini çözmek hoşuma gidiyor... dilimizi geliştiriyoruz bi yerde Very Happy
her neyse şiir yazmaya bayılırım ve geçen sene edebiyat hocam zorla şiir kitabı çıkarttırmıştı bana...
herneyse...
bu arada 16-17 yaşlarında lise üçe geçmiş biriyim...
deli doluduyumdur,benden asla hanım hanımcık olmamı bekleyemezsiniz...ama neşeli olduğum kadarda asabiyimdir... damarıma basılmadığı takdir de gayet iyi anlaşılan tiplerdenim...
her zaman açık sözlülüktan yanayımdır... koruma içgüdüm biraz fazla sanırım... genelde ne zmn korumaya geçsem "annem gibisin" sözüyle çok sık karşılaşıyorum... Very Happy
spora bayılırım... bu yaşıma kadar pek çok sporla uğraştım...
tekwando,atletizm,badminton,futbol..... say say bitmeyecek... en çok sevdiklerim bunlar ama Very Happy
hayvanları severim... özellikle kedi ve köpekleri.. ikisi bi arada nasıl oluyor dersiniz... köpekleri ablam sayesinde seviyorum.. ufacık köpeklerden bile korkar kendisi... ve ben de ahh huyum kurusun onu korkutmayı çok severim ...
neyse işte sanırım bu kadarıyla yeterince kendimi anlattım.. ha birde söylemeyi unuttum fanatik FENERBAHÇEliyimdir... Wink
tugba_tkgz
tugba_tkgz
Yeni Üye
Yeni Üye

merhabaa.... ;) Empty Geri: merhabaa.... ;)

Mesaj tarafından Admin C.tesi Tem. 31, 2010 2:13 pm

Hpşgeldin tuğbacım aramıza.Benden bir yaş büyüksün sadece.Çoğu yönümüzde benziyor.Bende fenerbahçeliyim.Ama sporu pek sevdiği söylenemez.İyi vakit geçirmen dileğiyle.
Admin
Admin
Admin
Admin

http://hikayevesiir.yetkinforum.com

merhabaa.... ;) Empty Geri: merhabaa.... ;)

Mesaj tarafından tugba_tkgz Salı Ağus. 03, 2010 12:52 pm

sağol canım... aman ya yaş farkını kim takıyor ki... ben her yaş gurubuyla anlaşmasını becerebiliyorum Very Happy
ayyy renkdaş olmamış çok güzel oldu...
zaten bnde normalden fazla spor yapıyorum... o yüzden o kadarını bile sayınca bn o kadar değilim diyenler bile oluyo... ama her insan farkında olmasa bile hergün düzenli spor yapar Very Happy
tugba_tkgz
tugba_tkgz
Yeni Üye
Yeni Üye