Hikaye ve Şiir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dikkat! Başlık Onaylatmak|Seri ile İlgili

2 posters

Dikkat! Başlık Onaylatmak|Seri ile İlgili Empty Dikkat! Başlık Onaylatmak|Seri ile İlgili

Mesaj tarafından edward_bella_irem Salı Mart 02, 2010 12:21 am

Arkadaşlar, hikaye için konu açtığınızda lütfen bana hikayenin;
*kısa bir özetini
*hikayenin linkini
özel mesaj yoluyla bildirin.
Hikayeniz onaylandığında karakter tanıtımları ve bölümlerini koyabilirsiniz.
1 ay güncellenmeyen başlıklar yapılan temizlikte kilitlenecektir. Eğer yazar bir sebep bildirmeden hikayeyi bırakmışsa tarafımızca kilitlenecek ve bir sebep göstermezse hikaye silinecektir.
1000 mesaja ulaşan hikayeler yeni başlık açmak zorunda ve en fazla üç başlık açabilirsiniz.Dördüncü başlıkta hikaye kitlenir.
Ayrıca onay aldıktan sonra tanımın her hangi bir yerine EBİ'den onaylı diye yazarsanız seviniriz.
Birde yeni bir başlık açtığınızda bir önceki başlıkta bulunan bütün bölümleri o başlığa aktarmak zorundasınız.
Her şey daha düzenli bir forum için.
~Yönetim.
edward_bella_irem
edward_bella_irem
Modaretör
Modaretör

http://twiforum.twilightlegend.net

Dikkat! Başlık Onaylatmak|Seri ile İlgili Empty Geri: Dikkat! Başlık Onaylatmak|Seri ile İlgili

Mesaj tarafından seda_hilall Perş. Tem. 08, 2010 12:29 pm

Seri uyarısı.

Eğer seri yazmak istiyorsanız -ki seri yazmak için bazı şartlar var- ilk önce hikayenin 3 sayfa boyunca yazılmış olması lazım. Yani 3 başlık bitirmeli. Word'de en az 150 sayfa bölüm olmalı. Seri yazacaksanız bölüm modları ile -yani edward_bella_irem ve ya seda_hilall yani ben ile- konuşmalısınız. Başlığı ve konu tanıtımını daha sonra ise Word sayfasını Mod'lara yollayınız. Emin olun sizlere yazıp yazamayacağınız hakkında bilgi veririz. Tabii Word'den bize yollarken boyut=12 yazı şekli Times New Roman olmalı ve kalın italik şekline getirmelisiniz. Aksi takdirde bize daha büyük boyutlarla ve ya şekille yollarsanız biz eski haline getireceğiz ve 150 sayfa altında olursa onay alamayacaksınız.Eğer biz onay verirsek yeni başlığı tanıtımı ile açabilirsiniz. Başlığı açtığınızda ise mesajda şu yazmalıdır:
Alacakaranlık Serisi- Yeni Ay
Alacakaranlık Serisinin 1. kitabına ulaşmak için lütfen bana mesaj atın.
Ve sonra tanıtımı koyabilirsiniz.
Başlığınız ise şu şekilde olmalıdır:
Alacakaranlık Serisi-Yeni Ay|Bölüm 15|sayfa 50
Düzenli bir şekilde kurallara uygun olmalıdır.
Bölüm modları size 3 gün içinde döneceklerdi.
seda_hilall
seda_hilall
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin

- Similar topics