Hikaye ve Şiir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.|

4 posters

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Empty Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.|

Mesaj tarafından Admin Perş. Ocak 28, 2010 1:11 pm

EBİ'den onaylıdır.

Tanıtım

Jacop&Bella&Edward üçgeni.Üçgeni en tepesinde Bella.Sağın da Edward, solunda ise Jacop.

Bella’nın kalbi ikiye bölünmüştür.Kötü vampir Edward Night’ı mı seçecek?Yoksa iyi kalpli kurdumuz Jacop Black’i mi?Benimle dans eder misin de her şey çok karışık.İkilemler çözülmeyi bekliyor.Bella Edward’ın dans teklifini kabul edip gerçeklerle mi yüzleşecek?Yoksa Edward’ın dans teklifi geri çevirip Jacop’ın dans teklifini mi kabul edecek?

Evet ve Hayır arasındaki ince çizgi de Bella sıkıp kalmıştır.Evet olan Edward’ı mı seçecek?Yoksa Hayır olan Jacop’ı mı?Bu sorumun cevabını öğrenmek için size soruyorum.Benimle Dans Eder Misin?

“Evet”, “Hayır” arasında ince bir çizgi de Bella.Evet derse Edward’a kavuşacak ve gerçeklerle yüzleşecek.Hayır derse Jacop’a kavuşacak ve kendi olacak.Hangisi?Evet mi?Hayır mı?Yoksa hiçbiri mi?

4 harf ya da 5 harf bütün mesele

unutma ki ağzından bal akan arının kuyruğunda da iğne

En son Admin tarafından Perş. Mart 25, 2010 11:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin
Admin

http://hikayevesiir.yetkinforum.com

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Empty Geri: Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.|

Mesaj tarafından XxX_Ess_xXx Perş. Ocak 28, 2010 5:58 pm

xD BiZiM HİKAYE Smile

Edit: Türkçe'ne dikkat et. Ve tüm kelimeyi büyük harflerle yazmaktansa küçük harfleriyle yazmayı dene. Bu ilk uyarın.

En son edward_bella_irem tarafından Paz Nis. 18, 2010 5:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Mesaj düzenlenmiştir.)
XxX_Ess_xXx
XxX_Ess_xXx
Global Moderatör
Global Moderatör

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Empty Geri: Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.|

Mesaj tarafından Admin Perş. Ocak 28, 2010 8:24 pm

evet bizim hikaye
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaj tarafından edward_bella_irem Perş. Şub. 04, 2010 7:15 pm

Hikayeniz onaylanmıştır.
Edit: Tarih= 04.02.2010
edward_bella_irem
edward_bella_irem
Modaretör
Modaretör

http://twiforum.twilightlegend.net

Mesaj tarafından Ocean Cuma Şub. 05, 2010 10:13 pm

selam kızlar Very Happy
ben <3...vampire...<3 tanıyorsunuzdur
nadya zaten tanıyor
edward bella irem sen esra mısın ?
neyse siteniz haırlı olsun Smile
mod alımı varmı daha xD

Edit: Hayır canım, ben diğer sitedeki edward_bella_irem'im. Yani İrem. (:

En son edward_bella_irem tarafından Paz Nis. 18, 2010 5:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Üyenin sorusuna cevap verilmiştir.)
Ocean
Ocean
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj tarafından Admin C.tesi Şub. 06, 2010 12:30 pm

Ocean demiş ki:selam kızlar Very Happy
ben <3...vampire...<3 tanıyorsunuzdur
nadya zaten tanıyor
edward bella irem sen esra mısın ?
neyse siteniz haırlı olsun Smile
mod alımı varmı daha xD

hoşgeldin özgecim aramıza
evet seni zaten tanıyorum
diğer sorularının cevabını öm ile atıyorum.
sohbet ortamı olmasın değil mi? Laughing
Admin
Admin
Admin
Admin

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Empty Benimle Dans Eder Misin?|Karakter Tanıtımı

Mesaj tarafından Admin C.tesi Şub. 06, 2010 12:34 pm

Flood için özür dilerim

Karakter tanıtımı

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| 3082880580a7215456603l

Adı soyadı:Isabella Marie Swan
Tür:Vampir-Kurt(sadece dolunayda kurt olan)-Şekil değiştirici(İstediği her şekle giriyor.) Nasıl üç tür olduğuna gelince.Annesi vampir-kurt.Ama bu kurt dolunayda dönüşen kurt.Annesinin annesi bir kurt, babasıda ise bir vampir.Bellanın babası da bir şekil değiştirici.
Fiziksel Özellik:Çikilota rengi saçlar ve gözler.Uzun süre kan içmedim mi gözleri kırmızı oluyor.Normal boy ve kilo.Normal bir vücut.
Kişisel Özellik:Duygusuz, bencil, umursamaz, dediğim dedik, havalı... bir kız.Ama sevdiği kişiler için hayatını bile verecek bir kişiliği var.Ama çok zor seviyor.Erkeklere de hiç güvenmiyor.Sadece küçüklüğünden beri tanıdığı erkeklere ve yakındakilere güveniyor.Ona bir kötülük yapıldı mı da hiç unutmuyor ve onun intikamını alıyor sonuna kadar.Giysileri sayesinde de hep dikkati öne çeker.
Özel gücü:Bu sefer herşey çok değişik.Bella bir melez.Vampir-Kurt-Şekil değiştirici karışımı. Doğuştan ne olduğunu bilmektedir.Ne olduğunu hep saklar ve bundan nefret etmesi gerekirken o bir melez olduğu için herkesden farklı olduğunu düşünür.Bu da onun bir bencil, umursamaz, dediğim dedik olmasına neden olur.En iyi arkadaşı Jacop Black.Özel gücü fiziksel ve zihinsel kalkan.Ayrıca görünmezlik.

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Ed-cullen

Adı soyadı:Edward Night
Tür: Vampir
Fiziksel Özellik: Bronz saçlı.İnsan avladığın da kırmızı, hayvan avladığında kehribar rengi gözleri var.Vampirlikten dolayı vücudu pürüzsüz ve normal kiloda.Kaslı.
Kişisel Özellik: Duygusuz, bencil, umursamaz, dediğim dedik, havalı, kendini beğenmişin teki.Her şeye çokçabuk sinirleniyor.Kimseyi sevmez.Sevenlerden de nefret eder.Yani kısaca çok gıcık ve p*sl*k gibi bir adam. Gerçek kimliğine gelince orası çok karışık.O bir Volturi askeri.Yani kötü biri.İnsan avlamaktan sıkıldığı için Volturiden ayrılıp Forks’a gelir ve hayvan avlamaya başlar.Ama insan değil de hayvan avlaması onun iyi biri olduğu anlamına gelmez.Aslında o çok kötü biridir ama Bella’ya aşıktır.İlk görüşte aşk.
Özel gücü: İkna kabiliyeti ve zihin okuma.

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| 5048_86469287853_542882853_1910154_2498544_n_200x300_1247093411

Adı soyadı: Jacop Black
Tür: Şekil değiştirici(kurt adam)
Fiziksel Özellik: Siyah saçlı ve siyah gözlü.Kaslı her kurt adam gibi.Normal kiloda ve boyda.
Kişisel Özellik: Çok iyi kalpli.Kimseye zarar veremez.Karıncaya bile.Üç yaşından beri Bella’yı çok sever ama ona hiç söylemez.Çünkü onu geri çevirebileceğini bilir.En kötüsüde arkadaşlığını bitirebileceğini düşünerek aşkını içinde yaşar.Yüreği herkese sevgi doludur.İnsanların düşüncelerine saygılıdır.
Özel gücü: Kendisi kurtların alfasıdır ve her kurt adama dönüştüğünde birbirlerinin düşüncelerini okuyabilirler.Ayrıca o alfa olduğu için insan formunda bile sürü deki herkesin zihnini okuyabilir.Vampirler kurtların aklını okuyamaz.

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Billyburke_l

Adı Soyadı:Charlie Swan
Tür:Şekil değiştirici(her şekle giriyor)
Fiziksel Özellik:Siyah saçlı ve gözlü.Normal boy ve kilo.Kaslı.Bıyıklı.Vücudu çok sinirlendiğinde ateş gibi yanar.
Kişisel Özellik:Tam bir baba figürüdür.Çok iyi bir.Kızını çok sever.Renee ile evlidir.Ne olursa olsun birbirlerinden hiç ayrılmazlar.İnsan yiyecekleri yer.En yakın arkadaşı Carlisle Cullen.Sonra da Billy Black.
İşi:Polis şefi.
Özel gücü:İstediği bir kişinin fiziksel özellikleri ile oynayabilir.Yaşlıyken onu genç yapabilir mesela.Bu gücü bütün yaratıklarda kullanabilir.Kalkan olan kişiler hariç.

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| M_5662049db11a4a4cae0082aa1bc8dbbd

Adı Soyadı:Renne Swan
Tür:Vampir-Kurt(sadece dolunayda kurt olan)
Fiziksel Özellik:Açık kahve saçları vardır.Kahverengi gözleri vardır.Normal kilo ve boyda.Vücudu çok pürüzsüzdür.Vücut sıcaklığı değişkendir.Bazen soğuk bazen ise sıcak.
Kişisel Özellik:Tam bir anne figürüdür.Çok iyi kalplidir ve kızını çok sever.Charlie ile evlidir.Onu çok sever.Ne olursa olsun ondan hiç ayrılmaz.Hayvan kanı içer.Ayrıca insan yiyeceklerine yemek zorunda.Uzun süre kan içmezse gözleri siyah oluyor.
İşi:Ev hanımı
Özel gücü:Nesnelere dokunmadan hareket ettirebilme.(canlı cansız her varlıkta kullanabilir.)

Cullen Ailesi

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Carlisle2

Adı Soyadı:Carlisle Cullen
Özel gücü:4 Elementi kontrol etme.
Bundan sonraki bütün özellikleri aynı.En yakın arkadaşı Charlie Swan.

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Esme_cullen

Adı Soyadı:Esme Cullen.
Özel Gücü:Elelktrikli aletleri kontrol edebilme.
Bundan sonraki bütün özellikleri aynı.En yakın arkadaşı Renee Swan.

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Alicecullenashleygreene4_1252059562

Adı Soyadı:Alice Cullen.
En yakın arkadaşı Bella Swan.
Bundan sonraki bütün özellikleri aynı.

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Img-thing?

Adı Soyadı:Jasper Hale Cullen.
BÜtün özellikleri aynı.Rosalie'nin ikizi.

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Rosalie-cullen05

Adı Soyadı:Rosalie Hale Cullen.
Özel gücü:Fiziksel ve kişisel özelliklerle oynama.
Bütün özellikleri aynı.Jasper'ın ikizi.

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Kellan-Lutz_l

Adı Soyadı:Emmett Cullen.
Özel gücü:Bütün dövüş sanatlarını eli gibi bilir.
Bütün özellikleri aynı.

Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaj tarafından Ocean C.tesi Şub. 06, 2010 12:46 pm

çoğu şey aynı ama birkaç önemli özellikleri değişmiş
mesela vampirler kurtların aklını okuyamaz ve jacob alfa
güzel olmuş kısaca Smile
ama ben vampirlerin tarafındayım xD
Ocean
Ocean
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj tarafından Admin C.tesi Şub. 06, 2010 7:58 pm

Ocean demiş ki:çoğu şey aynı ama birkaç önemli özellikleri değişmiş
mesela vampirler kurtların aklını okuyamaz ve jacob alfa
güzel olmuş kısaca Smile
ama ben vampirlerin tarafındayım xD

evet çoğu şey aynı sadece biraz fark var...
göreceğiz bakalım...
beğenmene sevindim canım...
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaj tarafından edward_bella_irem Çarş. Mart 03, 2010 3:17 pm

Yeni bölüm bekliyoruz Aydan'cım. Twisted Evil
Bu mesaj bana pek uymadı ama ne yapayım merak ediyorum Very Happy
edward_bella_irem
edward_bella_irem
Modaretör
Modaretör

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Empty Benimle Dans Eder Misin?|1.Bölüm Geldi.|

Mesaj tarafından Admin Perş. Mart 04, 2010 11:17 am

İlk bölümü beğenmeniz dileğiyle arkadaşlar.İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum. :smile :smile

1.Bölüm=)İmkansız

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Imkansiz_ask

Sen benim için imkansızsın.
Bunu yapamam.
Anla beni.Lütfen!
Benden imkansızı istiyorsun.
Boşuna bağırma.
HAYIR...

Bella’nın ağzından

Sabah alarmın sesiyle uyandım ve banyoya gidip ılık bir duş aldım.Saçlarımı kurulayıp dişlerimi de fırçaladıktan sonra dolabımın karşına geçtim.Üstüme http://imgarsiv.sabah.com.tr/2008/03/03/gny/im/4AFFF2785FCAB24486FF9B52r.jpg elbisemi giydim.Saçlarımı saldım ve http://img.pasaj.com/product/sale/00/00/16/3/16375/b_ori.jpg tacımı taktım.http://olgakosica.com/data/jewell/2008_08_24/gothic_necklace4.jpg kolyemi taktım ve parmağıma da http://www.gothicdarling.com/wedding/gothic-ring.jpg yüzüğümü taktım.Ayağıma http://www.preisvergleich.org/pimages/CONVERSE-Chuck-Taylor-All-Star-Hi-Skull-Surf-greyblackred_125__13440_40.jpg converselerimi giydim.Evet, hazırıdım.https://2img.net/r/ihimizer/img268/1433/72573697.jpg çantamada birkaç kitap koydum.Evet, şimdi tam olarak hazırdım.Deri http://www.ozgunresimler.com/data/media/202/w05004.jpg montumuda aldım ve aşağı indim.Montumu giyip dışarı çıktığım da çocukluk arkadaşım Jacop motorsikletle http://www.thewallpapers.us/data/media/834/kawasaki_motorsiklet.jpg gelmişti bile.

(Bella)Ben:-Merhaba Jake.Nasılsın bakalım?
Jacop:-İyiyimTeşekkürler.Sen nasılsın?
Ben:-Bende çok iyiyim.Hadi gidelim artık.Yoksa geç kalacağız.
Jacop:-Tamam.Atla.

Hızlıca Jake’in arkasına oturdum.Kollarımı beline doladım ve “Tamam” dedim.O da hemen motoru çalıştırdı ve okula doğru gitmeye başladık.Jake birden;

Jacop:-Okula yeni biri gelmiş.Herkes çok yakışıklı diyor.
Ben:-Umrumda olmadığını biliyorsun değil mi, J?
Jacop:-Bana böyle hitap etmeni sevmiyorum.Biliyorsun.
Ben:-Ama ben çok seviyorum, J.
Jacop:-Gıcık.
Ben:-Teşekkürler.

Bundan sonra okula kadar hiç konuşmadık.Okula vardığımızda hemen indim motordan, Jacop da indi ve elini belime doladı.Beraber sınıfa gittik.İlk ders matematikdi.Sıralarımıza oturduk ve birkaç dakika sonra da öğrentmen geldi ve ders başladı.Bundan sonraki iki derste Jake ile beraberdim sonra ayrıldık.Öğle arası zili çalınca kafeterya ya gittim.Sıraya girdim ve birden Jake beni yanağımdan öptü ve arkama geçti.

Jacop:-Nasıldı bensiz ders?
Ben:-Her zaman ki gibi sıkıcıydı.
Jacop:-Anladım.

Jake ile konuşurken bir tane kek ve kola aldım.Jake ise bütün tabağını yemek ile doldurmuştu yine.Ona dönerek;

Ben:-Bu kadar şeyi bitirebileceğine emin misin?
Jacop:-Yanlız yiyeceğimi kim söylemiş.
Ben:-Jake bana aldıklarım yeter zaten.Bu kadar şey almasaydın keşke.” Dedim masaya otururken.
Jacop:-Sabah yine yemek yemedin biliyorum.O yüzden sende aldıklarımdan yiyeceksin.İtiraz istemiyorum.Yoksa ne olacağını biliyorsun.
Ben:-Evet, yemezsem bir yıl kan yok.Dışarı çıkamam.İyi anlamış mıyım?Ya da doğru tahmin mi?
Jacop-Evet, ayrıca ağzına şimdi verdiğim lokmayı atmazsan iki yıla çıkar o kan içmen.
Ben:-Gıcık.Ben sana bunları sonra ödeteceğim.Biliyorsun değil mi?
Jacop:-Tabii, tabii.” Alayla ve ağzıma koca bir lokma soktu.Jake bana zorla yemek yedirirken hiç tanımadığım bir koku duydum.Bu koku vampir kokusu idi ama Cullenların hepsi buradaydı.Hızlıca kokunun olduğu tarafa başımı çevirdim.Kafeteryanın kapısın da bronz ce dağınık saçlı bir erkek duruyordu.Gözleri daha yeni kehribar rengi olmaya başlamıştı.Birden başını çevirdi ve göz göze geldik.Başımı başka bir tarafa çevirmek istesem de yapamadım.Resmen mühürlenmiştim.Hayır bu olamaz.Ona aşık olmuş olamam.Bu imkansız.Zor da olsa başımı çevirip Jake’e baktım.

Ben:-Jake ben sınıfa gidiyorum.Doydum.
Jacop:-Ama....
Ben:-Jake sana doydum dedim.Çıkışta görüşürüz.” Dedim.Onu çok kırdığımı biliyordum ama gitmek zorundaydım.Yanından geçerken kulağıma “Sen nesin?” dedi.Bende hemen durdum ve “Bu seni hiç ilgilendirmez.” Dedim ve hızlıca Biyoloji labrotuvarına gittim.Sırama oturdum ve defterimi çıkardım.Bir şeyler karalarken öğretmen geldi ve derse başladı.Birkaç dakika geçmeden kapı çaldı ve içeri o vampir çocuk girdi.Öğretmene kağıtları imzalattı.

Mr. Brown(öğretmen):-Evet, tek boş yerimiz bayan Swan’ın yanı.Oraya geçeceksin Edward.
Edward:-Peki.” Dedi o muhteşem kadife sesiyle.Tek sözcük, dört harften oluşsa da bu sözcük olmayan kalbimin atmasına neden oldu.Ne oluyor bana gerçekten bugün.Galiba aşık oluyordum.Ama olmamalıydım.Erkeklere güvenemem.Onlar hiç zaman güvenin ne olduğunu, saadetin ne olduğunu bilmezler.Onlar hiçbir şey bilmezler.Hızlıca yerinden kalktım ve bay Brown’a iyi olmadığımı söyledim.İznimi aldıktan sonra çantamı da alıp sınıftan çıktım.Koşarak bahçeye çıktım.Yağmur yağıyordu.Bahçenin en arkasına ormanlığa yakın bir yere gittim ve bir banka oturdum.(her önüne gelen de canım bir şey olduğunda bu baka oturuyor.Yol geçen hanı mübarek.)İçimden kendime lanet ediyordum ama ona hiçbir şey söylemeyecektim.Zaten öğrenemezde.Birden yanımda biri belirdi.Başımı kaldırdığım da bu kişinin Jacop olduğunu gördüm.Keşke gelen kişi Jacop değil de o olsaydı.Ben ne düşşünüyorum böyle.Hayır, aşk sana yasak Bella.Bunu kafana iyice sok.YASAk.

Ben:-Burada ne arıyorsun?”dedim.Çünkü herkes dersteydi.Dışarda değil de derste olması gerkiyordum”Derste olan gerekirdi senin.
Jacop:-Bella çıkş zili çaldı.Duymadın mı?Hem seni çok merak ettim.Sınıfında yktun.Arkadaşların kötü oluğunu söylediler.Dışarı çıktığım da kokun çok az hissedilse de beni buraya getirdi.Neyin var, Bella?
Ben:-Yok bir şeyim J.Hadi eve gidelim.
Jacop:-Seni iyi tanıyorum Bella.Bir şey var.
Ben:-Sana bir şeyim yok dedim JACOP BLACK” dedim sinirle yüzüne bağırırarak.
Jacop:-Tamam.O zaman gidelim.

Hızlıca motorun yanına gittik ve yola çıktık.Bahçeden çıkmadan önce gözlerimle onu aradım ve göz göze geldik.Gözlerini hemen yola çevirdim.Jake’in beni sarsmasıyla kendime geldim.

Jacop:-Eve geldik.
Ben.-Tamam.Görüşürüz.
Jacop:-Tamam.Akşama geliyim mi?
Ben:-Bu akşam değil J.Dinlenmek istiyorum.
Jacop:-Peki, öyle olsun bakalım.Hem bu halin şu yeni gelen çocuktan olmasın.
Ben:-Jake kapa çeneni ve git.
Jacop:-Sustum.Tamam.

Motora bindi ve hızlıca yanımdan uzaklaştı.Bende hemen eve girdim ve anneme geldiğimi söyleyip, odama çıktım.Üstüme rahat bir şeyler gitdikten sonra kulağıma mp3’ü mü taktım ve yatağa uzanıp gözlerimi kapattım.Sonra da zaten uykuya dalmışım.

Sevgiler Aydan K.
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaj tarafından edward_bella_irem Perş. Mart 04, 2010 5:51 pm

Diğer siteden pek takip edemiyordum ama artık buradan dhaa rahat takip edebileceğime inanıyorum. Wink
İlk bölümü okumuştum ama tekrardan yorumumu yapayım. Süper ötesiydi. Ama sanki olaylar çok çabuk geçiyor gibi geldi bana. (:
Neyse, yeni bölümü bekliyorum-z-. Wink
edward_bella_irem
edward_bella_irem
Modaretör
Modaretör

Mesaj tarafından Admin Perş. Mart 04, 2010 10:36 pm

evet olaylar biraz hızlı.Belki ileri de yavaşlarım.Beğenmene sevindim canım.Teşekkürler...
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaj tarafından edward_bella_irem Paz Mart 07, 2010 12:56 am

Olsun, hız iyidir. Very Happy
Yeniyi bekliyorum canım. Wink
edward_bella_irem
edward_bella_irem
Modaretör
Modaretör

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| Empty Benimle Dans Eder Misin?~2.Bölüm Geldi~

Mesaj tarafından Admin Perş. Mart 25, 2010 11:29 am

Beğenmeniz dileğiyle.Hatalım varsa affedin.İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum. :smile :smile

2.Bölüm=)Rüya

Benimle Dans Eder Misin?|2.Bölüm Geldi.| 47207-bigthumbnail

Bu rüyanın anlamı ne...
Jake...Çocukluk arkadaşım...
Edward...Yaşama sebebim...
Ben...Kopyam...
Bu söylenenlerin anlamı ne...
Aklım karıştı...

Gözlerimi açtığım da karanlık bir ormandaydım.Her taraf zifiri karanlık.Normal de vampir gözlerimle etrafı görebilirim ama sanki görü yeteneğimi kaybetmiştim.Etrafıma bakındığım da karşım da kocaman bir kurt belirdi.Bu Jacop dan başkası değildi.Yanına gitmek için bir adım attığım da bana hırladı ve bir adım geriledi.Ben ona şaşkınca bakarken birden arkamda bir koku duydum.Başımı o yöne çevirdiğimde tam karşımda duruyordu.Jacop kokuyu benden önce duymuştu ve bana hırlamamıştı, ona hırlamıştı.Edward’a.İsmi bile heyecanlanmama neden oluyorudu.Ama ona bunu farkettirmeyecektim.Hiç bilmeyecekti.Yüzüme sinirli bir ifade yerleştirdim ve ona doğru bir adım attım.Hızlıca “Bana gel, bebeğim.Haydi.Onu bırak.Bana gel ve hayatını yaşa.” Dedi.Bana bebeğim demişti ve onunla gitmemi istiyordu.Olmayan kalbim neredeyse atmaya başlamıştı.Yüzüme bir gülümseme yerleştiğini yüzümün gerildiğini hissedince anladım.Tam bir adım atıyordum önümde bir şey belirdi.Bu bendim.Sanki karşım da bir ayna vardı ve beni yansıtıyordu.Yansımamın yüzünden gülümseme gitti ve yerine sinirli bir ifade aldı.Bana yalvararak “Bella.Sakın gitme.O senin için yanlış kişi.Bunu yapma.Aklını kullan.Kalbini dinleme.Kalp her zaman seni yanıltır.Yapma.Lütfen!” dedi.Tam cevap verecekken çığlık atarak uyandım.Kan ter içinde kalmıştım.Bu rüya da neyin nesiydi böyle.Hiçbir şey anlamamıştım.Hızlıca yataktan kalktım ve üstümdekileri çıkartıp başka bir eşofman giydim.Saate baktığım da saat 3:56 idi.Saati umursamadan pencereden atladım ve ormana avlanmaya gittim.Üç dağ aslanı, bir tane ayı avladıktan sonra eve geri geldim.Hemen duşa girdim rahatlamak için.Duştan çıkmamla alarmımın çalması bir oldu.Kaç saat duşta olduğumu hiç bilmiyordum.Hızlıca üstümü giyindim.Makyajımı yaptım.Saçlarımı saldım ve çantaam kitaplarımı koyup aşağı indim.Tam dışarı çıkacakken annem;

Renee:-Bella kahvaltı yapmadan nereye?
Ben:-Anne tokum.Daha biraz önce avlandım.
Renne:-Gecenin bir yarısı mı?
Ben:-Evet.Ne olmuş.
Renee:-Bella sana kaç kere söyleyecğim.Gece avlanmak yasak diye.
Ben:-Biliyorum.Özür dilerim ama şimdi gitmeliyim.Jake geldi.” Dedim çünkü motorun sesini duymuştum.Annemde duymuş olacak ki.
Renee:-Tamam.Git hadi...

Sadece gülümsedim ve kendimi evin dışına attım.Jacop beni görünce ağzı açık kaldı.

Ben:-Jake kapa şu koca çeneni.Neredeyse yerlere değiyor.
Jacop:-B...Bella.Bu ne hal?
Ben:-Ne varmış halimde.Her zaman ki gibi giyindim.
Jacop:-Ama bugün daha farklısın.Olgun bir kadın gibi.
Ben:-Ah...Teşekkürler.Hadi gidelim.
Jacop:-Ta...Tamam.
Ben:-Jake kendine gelmezsen çok kötü olacak.
Jacop:-Özür dilerim.
Ben:-Önemli değil.Çabuk.

Hemen arkasına oturdum ve kollarımı beline doladım.Motoru çalıştırdı ve okula doğru sürmeye başladı.On dakika sonra okula geldik.motordan indiğimizde göz göze geldik.Birden aklıma sabah gördüğüm rüya geldi.İstem dışı titredim.Nedense bu rüya benim titrememe neden oluyordu.Jake umursamadan hızlıca yürüdüm ve kafeterya ya gittim.Kafeteryanın en uzak köşesine oturdum ve etrafı izlemeye başladım.İki dakika dolmadan Jake’in kokusunu aldım.Tabii ardından da Edward’ın.Başımı hiç kaldırmadan yerinden kalktım ve Cullenların masasına doğru gittim.

Ben:-Oturabilir miyim?
Emmett:-Bizim çakma vampirimiz de gelmiş.Gel otur.
Ben:-Teşekkürler.Nasılsınız?
Alice:-İyiyiz Bellacım.Sen nasılsın?
Ben:-Ben de iyiyim.
Jasper:-Bella bize her şeyi söyleyebilirsin.Gergin olduğunu biliyorum.
  Evet gergindim.Hem de çok.Ama bu gerginliğim sabah gördüğüm acayip rüyadandı.Ayrıca Edward’a aşık olma korkusu da vardı içimde.Bu cümle beni korkutsa da bir yandan sevindirmişti.Galiba cevap versem iyi olacaktı yoksa bir şeyden şüphelenebilirlerdi.
Ben:-Ah...İyiyim.Gerçekten.Bu ara da müsaitseniz akşama size gelebilir miyim?Carlisle’a bir şey danışmak istiyorum da.Ona birkaç şey soracağım.
Alice:-Tabii ki de canım gelebilirsin.
Ben:-Bu iyi.E...Hangi rüzgar attı sizi buraya.
Rosalie:-Her zamanki şeyler işte.Lise için.Ah...Sıkıcı.Gerçekten.
Ben:-Evet.Sıkıcı olmalı.Tekrardan lise’yi okumak.Ben hayatta dayanamazdım valla.
Rosalie:-Mecbur olunca katlanmak zorundasın valla.
Ben:-Evet o da doğru.Neyse ben derse gideyim artık.
Alice:-İlk dersin ne?
Ben:-Matemetik.Senin?
Alice:-Tüh...Benim edebiyat.Galiba hiç ortak dersimiz yok.
Ben:-Galiba.Ben gideyim.Jake bekliyor.
Emmett:-Ah...Arkandaki köpecik mi?
  Arkamı döndüğümde Jake ile göz göze geldim ve ona gülümsedim.O ise sinirliydi.Ah...Galiba Cullenlar ile konuşmam onu sinirlendirmişti.Tekrardan Emmett’e dönerek;
Ben:-Evet, ne olmuş.Hep ona köpecik deme.Onun bir ismi var Em...
Emmett:-Tamam.Adı Jake olan kişi ile ortak bir dersimiz var.Ben ve Alice’in.Onunla tanışıyorum bile.Sıra arkadaşım.
Ben:-Ah...Ne güzel.Öğle arası görüşürüz.
Alice:-Görüşürüz canım.

Onların yanından ayrıldım ve hızlıca Jake’in yanına gittim.Elimi beline doladım ve onu kendime çekip yanağından öptüm.Galiba bu sinirini almıştı.

Ben:-Sinirlerinin geçmesine sevindim.
Jacop:-Geçti sayılır.Ama bir sorum var.Onları nereden tanıyorsun?
Ben:-Şey...Onlar aile dostumuz.Carlisle babamın en yakın arkadaşı.Bu yüzden onlarla tanışıyorum.
Jacop:-Anladım.Hadi sınıfa gidelim.” Dedi ve o da elini omzuma attı ve saçlarıma bir öpücük kondurdu.Gülümsedim ve sınıfa gittik.Dersler çok çabuk geçmişti.Ya da bana öyle gelmişti çünkü çok heyecanlıydım.Edward’ı görme isteği yüzünden çok heyecanlıydım ve bu heyecanla biyoloji dersini bekliyordum.Öğle arası zili çaldığında hemen kafeterya ya gittim.Sıraya tam gircekken belimi iki tane el sadı ve boynumu öptü.Ah...Bu kesinlikle Jakedi.Çünkü kokusu onu belli ediyordu.Hem bana ondan başka kimse böyle sarılmaz öpmezdi.Gülümsedim ve ona döndüm.

Ben:-Selam.Emmett ve Alice ile ders nasıldı?
Jacop:-Hım...Süperdi.Emmett ile baya bir kaynaştık.Gerçekten çok iyi.Ayrıca fazla komik.
Ben:-Emmett öyledir.Dünyanın sonu bile gelse güler o.” Dedim sırıtarak ve başımı Emmett’e çevirdiğimde o da sırıtarak bana bakıyordu.Ona göz kırptım ve bir tane çikolata aldım.Sonra Jake dönerek.
Ben:-Jake sakın çok şey alma gerçekten yiyemem.Çünkü daha sabah avlandım.Ayrıca bana ders verme.Gece avlanmanın yasak olduğunu bende biliyorum.Neyse hadi Cullenların masasına gidelim.Muhabbet ederiz.
Jacop:-Tamam.” Dedi ve yan yana Cullenların yanına gittik.İki tane sandalye çektik ve oturduk.Bu ara da Jake ise sözümü dinlemiş sadece bir dilim pizza ve kola almıştı.

Ben:-Herkese selam.
Alice:-Hoş geldin canım.
Ben:-Hoş bulduk.
  Jake Emmett ile tokalaştı ve Jake “Nasılsın dostum görmeyeli.” Dedi.Ben gözlerime inanamayarak onlara bakarken Emmett ise “İyiyim dostum.Sen nasılsın görmeyeli?” dediler.Daha beş dakika önce bunlar aynı sınıftan çıkmamışlar mıydı ya...Hemen nasıl birbirlerini özlüyorlar.Bu cümle daha çok şaşırmama neden oldu.İfade mi düzeltmeye çalışarak Emmett’e döndüm.

Ben:-Jake ile baya karnaşmışsın.
Emmett:-Tabii ki de.Beni kim sevmez ki.
Ben:-Hayır.Doğrusu şöyle olacaktı.Ayıcıkları kim sevmez ki.” Dedim ve bir kahkaha attım.Bütün kafeterya bana ya da bize baksa da umursamadım.
Emmett:-Ay...Çok komiksin B.Gerçekten.
Ben:-Bende seni seviyorum Em.” Dedim sırıtarak.
Emmett:-Ben de seni ufaklık.” Dedi ve saçlarımı karıştırdı.Ben de karşılık olarak bacağına sert bir tekne attım.Ağzından “Ah...” çıktı.O acı çekerken bende sırıtıyordum bir moron gibi.
Ben:-Bana bir daha bulaşma Em.Neyse ben kaçar.Akşama görüşürüz.
Jacop:-Nereye?
Ben:-Sınıfa.
Jacop:-Tamam.

Tam arka mı döndüm giderken.Bileğimde bir el hissettim ve hemen arka mı döndüm.Bileğimi Jake tutuyordu.Ona soran gözlerle baktığım da cevap verme gereği duydu.

Jacop:-Bana öpücül vermeden nereye gittiğini sanıyordun Bells.
Ben:-Ah..Özür dilerim Jake.Al bakalım öpücüğün.” Dedim ve yanağına bir öpücük kondurdun ve geri çekildim.Emmett hiç dururmu hiç hemen.Espiriyi patlattı.

Emmett:-Ne kadardır çıkıyorsunuz?Ve benim bundan niye hiç haberim yok.
Ben:-Bu konu seni hiç ilgilendirmez Em.Bu yüzden kapa o koca çeneni.Ve mağarana geri dön.Hem senin kış uykusunda olman gerekirdi.Bura da ne arıyorsun.” Dedim gülerek.
Emmett:-Ha...Ha...Güzel espiri.
Ben:-Neyse görüşürüz ayıcık.Öptüm hepinizi.” Dedim ve hızlıca kapıya doğru yürümeye başladım.Arkamdan birden “Bella” diye bir ses duydum.Bu sözcük, beş harf sayesinde dondum kaldım.

Bella'nın altı
http://www.7qj.net/img/img204.imageshack.us/images/59051-112spa-spaStreifenspaSchwarzspaRot.jpg

Bella'nın üstü
http://ec1.images-amazon.com/images/I/41Ce1kTqcOL._SX288_.jpg

Bella'nın kravatı
http://www.argoth.co.uk/acatalog/alchahmt1.jpg

Bella'nın eldiveni
http://www.koolandunusual.com.au/images/accessories/glove_mesh_long.jpg

Bella'nın çantası
http://img.blogcu.com/uploads/venomouskiss_CANT.jpg

Bella'nın makyajı
http://4.bp.blogspot.com/_1G4pzvigEaM/SVXbD6VhYuI/AAAAAAAABrE/wjsuPhLxRF4/s400/kirmizi_goz_makyaji_2.jpg

Jacop'ın kıyafeti
http://2.bp.blogspot.com/_v4RBQRGLX6g/SyRx2XVeUxI/AAAAAAAAHh4/9eVzNxT8utc/s400/taylor-lautner.jpg

Alice'in kıyafeti
http://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20090501/293.greene.ashley.050109.jpg

Rosalie'nin kıyafeti
http://www4.pictures.fp.zimbio.com/Robert+Pattinson+Nikki+Reed+Leaving+Orso+Restaurant+Nf0ZRQi4nbrl.jpg

Jasper'ın kıyafeti
http://gossipteen.com/wp-content/uploads/2009/07/jackson-rathbone-6ys8.jpg

Emmett'in kıyafeti
http://3.bp.blogspot.com/_ssSucj5s0mM/SYJTfTadPmI/AAAAAAAAHOY/VwfR4CxAESw/s400/Kellan+Lutz+Chair.jpg

Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaj tarafından edward_bella_irem C.tesi Nis. 17, 2010 3:18 pm

Vaov.. (:
İşte bunu sevdim. Very Happy
Gerçekten de bu bölüm çok hoşuma gitti. (:
Bakalım diğer bölümde ne olacak?
Tam da yerinde kesmişsin yani sen de Aydan'cım. Smile
Neyse.. (:
Yeni bölümleri bekliyorum canım. :-*

En son edward_bella_irem tarafından Paz Nis. 18, 2010 5:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
edward_bella_irem
edward_bella_irem
Modaretör
Modaretör

Mesaj tarafından Admin C.tesi Nis. 17, 2010 3:23 pm

Kilitliyorum hikayeyi.Belki sonra yine açarım.

Arşive kaldırılmıştır.

Sevgiler Aydan K.
Admin
Admin
Admin
Admin

- Similar topics